Centaura I etap

to kameralna inwestycja mieszkaniowa, którą nasza firma przygotowała w Gdańsku Osowej, przy ulicy Centaura. Projekt powstał na przełomie 2016-2017 roku.

W czterokondygnacyjnym budynku powstało łącznie 25 ustawnych mieszkań o powierzchniach między 36 - 61 m2. Każde z nich wyposażone zostało w duży balkon lub przestronny taras (ostatnia kondygnacja), a mieszkania parterowe – w piękne ogrody. W budynku Centaura przygotowaliśmy dodatkowo halę garażową z miejscami parkingowymi oraz praktycznymi komórkami lokatorskimi. Dodatkowo, na grodzonym terenie przed budynkiem przygotowaliśmy zewnętrzne miejsca parkingowe.

Elewacja Centaura została wykonana m.in. z cedru kanadyjskiego, urodę tego projektu podkreślają też detale ze szkła i metalu. Wiele uwagi poświęciliśmy też częściom wspólnym – zostały przygotowane w oparciu o indywidualny, autorski projekt wnętrz, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów budowlanych.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas