Centaura II etap

to kameralna inwestycja mieszkaniowa, będąca kontynuacją projektu Centaura I etap. Budynek powstał w gdańskiej dzielnicy Osowa na przełomie 2018-2109 roku.

W trzykondygnacyjnym budynku zbudowano łącznie 21 wygodnych mieszkań o powierzchniach między 33-54 m2. Mieszkania parterowe przy Centaura wzbogacone zostały o zielone ogrody (o powierzchni nawet 145 m2), a do mieszkań na najwyższej kondygnacji przynależą piękne tarasy widokowe.

Cały teren inwestycji został ogrodzony oraz odpowiednio zagospodarowany - przed budynkiem przygotowano zewnętrzne miejsca postojowe, a na poziomie parteru dostępne są komórki lokatorskie. Na szczególną uwagę zasługuje kształtna bryła budynku oraz jego elewacja - podobnie jak w przypadku Centaura I etap, także tu do jej ozdoby wykorzystano szlachetne drewno (cedr kanadyjski) oraz liczne zdobienia
z metalu i szkła. Doskonale wyglądają części wspólne tej inwestycji – zaprojektowane
i wykonane z najwyższą starannością, w oparciu o wysokiej klasy materiały budowlane, nadają temu miejscu szczególny charakter

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas