CENTAURA III

Trzeci etap projektu mieszkaniowego, który realizujemy w gdańskiej Osowej, w najlepszej części tej dzielnicy. W jego ramach budujemy 25 stylowych, komfortowych mieszkań i apartamentów.Centaura III to kontynuacja bardzo udanego projektu mieszkaniowego, który od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Trójmiasta. Kameralny charakter, stylowa architektura i doskonała lokalizacja budynku to tylko kilka z wielu atutów tej wyjątkowej inwestycji.

W trzykondygnacyjnym budynku zaprojektowanych zostało 25 wygodnych mieszkań
o powierzchniach od 36 m2 do 74 m2. Podobnie, jak w przypadku budynków I i II, mieszkania parterowe wzbogacone będą o zielone ogrody, a mieszkania na wyższych kondygnacjach - o słoneczne balkony. Z mieszkań na II piętrze będzie można podziwiać panoramę dzielnicy. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany - powstaną tu m.in. zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców). Nie zabraknie tu także bujnej zieleni i nasadzeń, a sam budynek wkomponowany zostanie w istniejący drzewostan. Na poziomie -1 powstaną praktyczne komórki lokatorskie.

Wzorem dwóch wcześniejszych realizacji, elewacja budynku ozdobiona zostanie  szlachetnym drewnem oraz elementami wykonanymi ze szkła i metalu. Nie gorzej wyglądać będą też części wspólne - starannie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych wykonane zostaną z najwyższej klasy materiałów budowlanych.
Duże tafle luster rozświetlą korytarze, a ozdobne grafiki dodadzą im charakteru
i urody. Centaura III będzie gotowy do zamieszkania we wrześniu 2021 roku.

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66
ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas