CENTAURA III

Trzeci etap projektu mieszkaniowego, który realizujemy w gdańskiej Osowej, w najlepszej części tej dzielnicy. W jego ramach budujemy 25 stylowych, komfortowych mieszkań i apartamentów.

  • O inwestycji
  • Lokalizacja
  • Kondygnacje
  • Galeria
  • Dziennik
  • Mieszkania

O inwestycji

25 komfortowych mieszkań

powierzchnie od 36 do 74 m2

zielone ogrody

teren ogrodzony

Centaura III to kontynuacja bardzo udanego projektu mieszkaniowego, który od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Trójmiasta. Kameralny charakter, stylowa architektura i doskonała lokalizacja budynku to tylko kilka z wielu atutów tej wyjątkowej inwestycji.

W trzykondygnacyjnym budynku zaprojektowanych zostało 25 wygodnych mieszkań
o powierzchniach od 36 m2 do 74 m2. Podobnie, jak w przypadku budynków I i II, mieszkania parterowe wzbogacone będą o zielone ogrody, a mieszkania na wyższych kondygnacjach - o słoneczne balkony. Z mieszkań na II piętrze będzie można podziwiać panoramę dzielnicy. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany - powstaną tu m.in. zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców). Nie zabraknie tu także bujnej zieleni i nasadzeń, a sam budynek wkomponowany zostanie w istniejący drzewostan. Na poziomie -1 powstaną praktyczne komórki lokatorskie.

Wzorem dwóch wcześniejszych realizacji, elewacja budynku ozdobiona zostanie  szlachetnym drewnem oraz elementami wykonanymi ze szkła i metalu. Nie gorzej wyglądać będą też części wspólne - starannie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych wykonane zostaną z najwyższej klasy materiałów budowlanych.
Duże tafle luster rozświetlą korytarze, a ozdobne grafiki dodadzą im charakteru
i urody. Centaura III będzie gotowy do zamieszkania we wrześniu 2021 roku.

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66
ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

Budynek Centaura III powstaje w najlepszej części gdańskiej Osowej, tuż przy nowo wybudowanej ulicy Koziorożca. To miejsce jest dziś centralnym punktem dzielnicy -  nowa droga gwarantuje sprawną komunikację i zapewnia dostęp do wszystkich ważnych elementów infrastruktury miejskiej. Sklepy, szkoły i przedszkola, punkty usługowe i gastronomiczne - wszystko to na wyciągnięcie ręki, co zapewnia wysoki komfort życia. Dodatkowo, ulica Koziorożca została wzbogacona o liczne miejsca parkingowe, szerokie chodniki, odwodnienia - dla jeszcze większej wygody mieszkańców Osowej.

Jednocześnie, budynek Centaura III zostanie wkomponowany w niską, willową zabudowę tej części Osowej, co podkreśli kameralny charakter naszej nowej inwestycji. Zachowamy część istniejącego w tym miejscu drzewostanu, a teren wspólny wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany - bujna zieleń i nasadzenia podniosą wartość tego miejsca i pozwolą cieszyć się jego naturalnym pięknem.

Gdańska Osowa to dziś jedno z najlepszych miejsc do życia w Trójmieście - dzielnica posiada w pełni rozwiniętą sieć komunikacyjną (autobusy, kolej PKM, SKM) oraz wszystkie niezbędne do komfortowego życia elementy infrastruktury miejskiej (galerie handlowe, sklepy, placówki edukacyjne). Nie brakuje tu także miejsc sprzyjających aktywności ruchowej - pobliski Park Krajobrazowy zachęca do spacerów i porannych przebieżek, a dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie) to doskonałe
miejsce na sobotni piknik. Na terenie Osowej dostępne są także: hala do
gry w tenisa
ziemnego oraz squasha, skate-park, kluby fitness i trasy rowerowe.

Galeria

Dziennik

Marzec 2021

Mieszkania

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
Centaura III 24 64,3 m2 2 piętro 3 Rezerwacja - III kwartał 2021 balkon Pobierz

Wyszukaj mieszkanie

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
Centaura III 24 64,3 m2 2 piętro 3 Rezerwacja - III kwartał 2021 balkon Pobierz

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas