Centaura III gotowe!

19.08.2021

Mamy przyjemność poinformować, że budowa inwestycji mieszkaniowej
u zbiegu ulic Koziorożca i Centaura dobiegła końca - budynek Centaura III uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a my rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy do mieszkań ich nowym właścicielom. Przypominamy, że w ramach tego projektu powstało łącznie 25 wygodnych, bardzo ustawnych lokali
o powierzchniach między 36 m2 a 74 m2. Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest piękny, zielony ogród, a wszystkie lokale
na wyższych kondygnacjach posiadają słoneczne balkony.

Nie bez znaczenia jest też miejsce, w którym powstał budynek - zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by możliwie najpełniej wykorzystać istniejący w tym miejscu drzewostan. Wkomponowany między rozłożyste drzewa, cieszy teraz bujną zielenią, stanowiąc jej integralną część.
Dodajmy jeszcze, że to trzeci i zarazem ostatni z budynków, który powstał
w tym miejscu za sprawą Pomorskich Domów. Tym samym, kameralne osiedle przy ulicy Centaura uznaje się za przygotowane i zakończone.

Wszystkim naszym klientom - mieszkańcom inwestycji Centaura III - życzymy już teraz wielu szczęśliwych lat w tym wyjątkowym miejscu. A wszystkich Państwa zapraszamy do obejrzenia kompletu zdjęć gotowego już budynku, które wykonaliśmy w tym miejscu po raz ostatni.


Centaura III - zakończenie inwestycji 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas