Centaura III: ostatnie szlify!

17.06.2021

To już naprawdę ostatnia prosta - w nowym budynku przy ul. Koziorożca/Centaura trwają końcowe prace budowlane. Kolejne metry ścian na klatkach schodowych ozdabiane są dekoracyjnymi kaflami, większość ścian została już także wyszpachlowana i częściowo wymalowana.
W wybranych miejscach pojawiły się duże płaszczyzny luster, które z pewnością dodają urody częściom wspólnym tego budynku. Trwa też
montaż zabudów stolarskich wokół wszystkich urządzeń technicznych.

A same mieszkania? - Z przyjemnością informuję, że wszystkie lokale są już praktycznie gotowe. W kilku ostatnich trwają obecnie drobne prace wykończeniowe, jak montaż gniazdek i włączników światła, ale to już naprawdę ostatni etap prac w tym zakresie - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Dodajmy, że intensywne prace prowadzone są także wokół budynku Centaura III - pojawiły się tu m.in. drzewa, nasadzone przed dwoma tygodniami oraz dużo pięknej zieleni. Fachowcy przygotowują ogrody deszczowe, trwa też układanie chodników prowadzących do budynku.
Jeden z nich, wyznaczony na terenie miejskim, został już odebrany przez uprawnione do tego służby nadzoru budowlanego.


Jak widać, kolejna inwestycja przygotowywana przez nas w tej części Osowej już za chwilę będzie nowym domem dla kilkudziesięciu szczęśliwych rodzin - co oczywiście bardzo nas cieszy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas