Co nowego przy Centaura?

01.01.2021

 Cztery miesiące - dokładnie tyle czasu minęło od dnia, gdy na na rogu ulic Centaura/Koziorożca rozpoczęliśmy budowę kolejnego mieszkaniowca. A że u nas robota idzie zawsze bardzo sprawnie, to dziś chętnie dzielimy się z Państwem wynikami dotychczasowych prac. A jest się czym chwalić, bo w tym czasie wznieśliśmy już wszystkie mury, które w ostatnich dniach zostały zwieńczone eleganckim wielospadowym dachem. Obecnie trwają prace związane z jego izolacją oraz ułożeniem pokrycia dachowego. We wszystkich otworach okiennych zamontowano już także okna, a przy trzech z czterech ścian zewnętrznych stoją solidne rusztowania - znak, że już wkrótce budynek wzbogaci się o śnieżnobiałą elewację oraz liczne ozdobne elementy wykonane ze szlachetnego drewna (cedr kanadyjski). W środku budynku zakończono instalację pionów wentylacyjnych i kanalizacyjnych, a na ścianach wybranych mieszkań pojawił się już tynk, który będzie sukcesywnie przyrastał w kolejnych tygodniach.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy budynku mieszkaniowego przy ulicy Centaura - widać na nich doskonale, jak szybko i pięknie rośnie nasz nowy mieszkaniowiec (zakładka: dziennik).
Informujemy też, że w ofercie pozostały już tylko dwa ostatnie mieszkania
3-pokojowe (nr 14 i 24). Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży
- doświadczona kadra chętnie zaprezentuje Państwu wybrane lokale.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas