EGO: ale tu pięknie!

27.11.2020

Przy Wielkopolskiej znów sporo zmian - w końcu, budujemy tu piękne domy miejskie, a że budujemy szybko, to i zmiany widoczne są już na pierwszy rzut oka. I tak: w budynkach realizowanych w ramach I etapu trwa wylewanie posadzek, a lada dzień rozpocznie się montaż bram garażowych. Wkrótce rozpoczynamy też montaż zabudowy poddaszy we wszystkich czterech budynkach.


Duże zmiany widać także po drugiej stronie - dwa pierwsze lokale, które budujemy w ramach II etapu, mają już gotową połać dachową (dachówka), a w budynku B7 trwa już także wznoszenie ścianek działowych.

Zamontowaliśmy już także pierwsze okna (budynki B6/B7). Równie sprawnie idzie budowa pozostałych sześciu domów EGO, które już wkrótce zostaną w pełni wymurowane, a na ich szczycie, na solidnej konstrukcji, ułożone zostaną piękne dachy.


Dodamy jeszcze, że w pasie drogi wewnętrznej trwa układanie kostki betonowej, która w niedalekiej przyszłości tworzyć będzie wygodny pas pieszo-jezdny. Ale dość słów - wszak jeden obraz mówi więcej niż ich cały tysiąc. A dziś mamy co pokazać - prezentujemy Państwu zdjęcia wykonane z pomocą specjalistycznego drona. Dzięki temu możemy Państwu zaprezentować nie tylko urodę całej naszej inwestycji, ale także miejsca, w jakim powstaje nasza inwestycja - gdańskiej dzielnicy Łostowice. Zapraszamy do naszej galerii (dziennik budowy) - prawda, że tu pięknie?
 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas