EGO: gotowe już za chwilę!

21.06.2021

Już za trzy tygodnie zamykamy realizację projektu EGO - domów miejskich, które przygotowujemy dla Państwa przy ulicy Wielkopolskiej w gdańskich Łostowicach. Wszystko jest niemal gotowe, pozostały tylko drobne prace wykończeniowe. - Fachowcy kończą montaż zabudów poddaszy oraz wylewanie posadzek w lokalach czterech lokalach. Montujemy osprzęt elektryczny i hydrauliczny, czyli wszystkie kontakty i włączniki oraz kotły i grzejniki w poszczególnych budynkach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Intensywne roboty toczą się także na zewnątrz, przed domami EGO.
- Kończymy zagospodarowywanie terenu osiedla, w tym urządzanie kilku ogrodów deszczowych. Gotowe są już także niemal wszystkie ciągi komunikacyjne i piesze, czyli dojazdy do budynków, chodniki oraz miejsca parkingowe przed wejściem do każdego z domów EGO - dodaje Dariusz Malottke.

Zgodnie z informacją podaną na wstępie, zakończenie całej budowy winno nastąpić w ciągu niespełna miesiąca, a początek odbiorów lokali etapu II zaplanowany jest na wrzesień br. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z budowy naszej inwestycji w Gdańsku Łostowicach (zakładka: dziennik). Przypominamy też, że w naszej ofercie dostępnych jest pięć ostatnich domów EGO w doskonałych cenach. Po szczegóły oferty zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Kielnieńskiej 57.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas