EGO na piątkę!

08.04.2022

Doskonałe piąte miejsce w plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta zajął w tegorocznej edycji tego konkursu nasz projekt domów miejskich EGO. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że domy EGO zostały dostrzeżone przez użytkowników serwisu trojmiasto.pl i tak wysoko ocenione - serdecznie za to dziękujemy. Jak co roku, konkurencja była niezwykle silna, a w tegorocznym plebiscycie brało udział aż 60 inwestycji z Trójmiasta i okolic. Zwycięstwo było blisko, a piąta pozycja na tak wyjątkowej liście to dla nas ogromne wyróżnienie. Dodajmy jeszcze, że w tegorocznym konkursie brały udział aż dwie nasze inwestycje - obok
projektu EGO, organizatorzy plebiscytu nominowali do niego także nasz osowski projekt mieszkań Trevo.


- Jesteśmy wdzięczni za Państwa głosy, dziękujemy wszystkim tym osobom, które postanowiły zagłosować na nasze inwestycje. Jesteśmy dumni z faktu, że domy EGO przypadły do gustu użytkownikom serwisu trojmiasto.pl, którzy tak chętnie oddawali głos właśnie na tę inwestycję. Nie będę krył, że to dla nas samych także projekt wyjątkowy, przykładaliśmy do niego wiele starań, podobnie zresztą jak w przypadku wszystkich pozostałych inwestycji.
Na urodę EGO złożyło się wiele elementów: świetnie naszkicowane bryły budynków, gustowna elewacja z cegły klinkierowej, staranne i ciekawe zagospodarowanie terenu całej inwestycji. Cieszymy się, że tak przygotowany projekt znalazł Państwa uznanie - mówi Dariusz Malottke, dyrektor sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Więcej informacji na temat plebiscytu i wszystkich nagrodzonych projektów znajdą Państwo pod tym adresem:
Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa Trójmiasta 2021 r - wyniki plebiscytu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas