EGO - oferta specjalna!

14.04.2020

Sprzedaż domów miejskich EGO jest już oficjalnie rozpoczęta - ofertę tej wyjątkowej inwestycji znaleźć w najważniejszych serwisach nieruchomości oraz oczywiście na naszej stronie internetowej w zakładce "EGO".

W korzystnej cenie otrzymają Państwo piękny, doskonale zaprojektowany dom z 5 pomieszczeniami mieszkalnymi (przestronny salon i 4 sypialnie) oraz z pełnym zapleczem użytkowym (garaż, pralnia, pomieszczenie gospodarcze). Do tego - zielony ogród przypisany do każdego budynku, wysokiej klasy stolarka okienna i drzwiowa i piękna elewacja wykonana z cegły klinkierowej. A to przecież tylko niewielka cześć z wielu zalet domów EGO.


Informujemy jednocześnie, że dla klientów zainteresowanych zakupem

dwóch pierwszych domów (1A i 1B) mamy specjalną ofertę cenową, która
z pewnością zachęci Państwa do zakupu. Szczegóły dostępne są u naszych sprzedawców, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 464 i 607 607 216) oraz mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl). Kontaktując się
z jednym z naszych przedstawicieli, otrzymają Państwo komplet informacji
na temat tego wyjątkowego projektu domów miejskich.


Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas