Jupiter

to nowoczesny budynek mieszkaniowy, który wybudowaliśmy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. Projekt był realizowany na przełomie 2020-2022 roku. 

W 4-kondygnacyjnym budynku powstały 44 wygodne mieszkania o różnorodnych powierzchniach i układach (od 38 m2 do 66 m2), w tym: wygodne mieszkania 2-pokojowe, przestronne lokale 3-pokojowe, a także kilka wyjątkowych mieszkań o charakterze apartamentów. Wzorem poprzednich inwestycji, do mieszkań parterowych przypisane są zielone ogrody, a do mieszkań na najwyższej kondygnacji wyjątkowe widokowe tarasy. Dodatkową zaletą wybranych mieszkań w budynku są widne łazienki (okna).

Jupiter to projekt niezwykle wygodny - przygotowaliśmy w nim m.in. cichobieżną windę, komórki lokatorskie oraz rowerownię. Teren wokół budynku został bardzo starannie zagospodarowany - dostępne są tu miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Jupitera, w tym kilka miejsc umożliwiających doładowanie samochodów elektrycznych.

Jak zawsze, zadbaliśmy o urodę części wspólnych - wystrój klatek schodowych został niezwykle starannie przemyślany i precyzyjnie zaprojektowany. Dzięki temu wnętrza Jupitera wyglądają naprawdę wyjątkowo.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas