Jupiter: elewacja gotowa!

26.10.2021

Co nowego na Jupiterze? Nasz budynek nadal pięknie rośnie, czego najlepszym dowodem jest śnieżnobiała elewacja, która pojawia się sukcesywnie na kolejnych ścianach nośnych. Jej montaż powinien zakończyć się lada dzień, co oznacza, że już wkrótce Jupiter zakwitnie pełnią urody! Dodatkowo, trwają intensywne roboty związane z wytyczeniem i przygotowaniem układu drogowo-parkingowego oraz ciągów pieszych wokół budynku. Fachowcy rozpoczęli już także układanie zieleni oraz wygradzanie ogródków przynależnych do mieszkań parterowych.


Sporo dzieje się także wewnątrz Jupitera. I tak:
- trwa układanie płytek gresowych w częściach wspólnych,
- trwa montaż sufitów podwieszanych w mieszkaniach na III piętrze,
- rozpoczęliśmy montaż cichobieżnej windy,
- trwa szpachlowanie mieszkań na II piętrze oraz korytarzy i klatek schodowych na II i III piętrze,


Zgodnie z zapowiedzią inżyniera naszej budowy, w przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż dekoracyjnych zabudów ściennych oraz ościeżnic drzwiowych w mieszkaniach.

Informujemy jednocześnie, że w ofercie Jupitera pozostało jeszcze kilka pięknych, 3-pokojowych mieszkań z ogrodami i słonecznymi balkonami. Zainteresowanych zapraszamy do naszego biura sprzedaży
(ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa, tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas