Jupiter: tak się buduje!

13.08.2021

Trudno wręcz zliczyć ilość prac, jakie toczą się obecnie na naszej budowie przy ul. Galaktycznej 20. Wiadomo - termin to rzecz święta, dlatego nasze ekipy budowlane szybko i sprawnie wykonują kolejno wszystkie powierzone im zadania. - Zakończyliśmy wznoszenie ścian działowych we wszystkich dostępnych mieszkaniach. Dodatkowo, ściany w lokalach położonych

na parterze i I piętrze zostały już wytynkowane, dotyczy to także części mieszkań na położonych na II piętrze. Bardzo sprawnie toczą się też roboty związane z układaniem instalacji elektrycznych i hydraulicznych, które prowadzimy na wszystkich kondygnacjach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

To oczywiście nie wszystko, bo gotowe są m.in. wewnętrzne izolacje termiczne oraz konstrukcja dachu, na której układana jest obecnie połać dachowa. - Niemal wszystkie mieszkania mają już wstawione okna, ich pełny montaż planujemy zakończyć w ciągu najbliższych dni. Dodam także, że rozpoczęliśmy wylewanie posadzek w mieszkaniach i częściach wspólnych,

a każdy, kto odwiedzi naszą budowę, może zobaczyć rusztowania, którymi otoczyliśmy cały budynek Jupitera. To znak, że ruszyły już także roboty elewacyjne - dodaje Dariusz Malottke.


Zapraszamy do objerzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Jupitera (zakładka: dziennik) i przypominamy jednocześnie, że w ofercie pozostało jeszcze kilka wolnych, bardzo atrakcyjnych mieszkań, w tym - duże, bardzo ustawne lokale 3-pokojowe. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, a także do wizyty w naszym biurze sprzedaży (ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas