Jupiter: w górę!

07.06.2021

To się nazywa tempo - ledwie przed miesiącem nasz nowy budynek - Jupiter - miał gotowe ściany parteru, a dziś to już trzy pełne piętra! Jak widać, roboty budowlane idą tu wyjątkowo sprawnie. - W tej chwili kończymy murowanie ścian konstrukcyjnych III piętra, przygotowujemy się także do betonowania stropów na tej kondygnacji - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


A przecież to tylko część z wykonywanych obecnie prac - równolegle do murów zewnętrznych, trwa murowanie ścian działowych na parterze, a lada dzień podobne prace rozpoczną się na kolejnych kondygnacjach. Dodatkowo, już wkrótce fachowcy rozpoczną montaż pionów sanitarnych i wentylacyjnych, a także instalacji elektrycznych. - Instalacje tego typu są już wykonywane w komórkach lokatorskich oraz we wszystkich pomieszczeniach technicznych - dodaje Dariusz Malottke.

Przypominamy, że w ofercie Jupitera pozostało jeszcze kilkanaście wolnych mieszkań - 2- i 3-pokojowych. Każdy z nich - doskonale zaprojektowany, a zatem bardzo wygodny. Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej
w zakładce: Jupiter, zapraszamy także do naszego biura sprzedaży przy ulicy Kielnieńskiej 57 (tel. 607 607 216).

Zachęcamy także do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących budowę naszego nowego "mieszkaniowca" przy Galaktycznej. Widać na nich niezbicie, że prace na naszej budowie nie ustają nawet na moment!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas