Kredyty

Kredyt? To takie proste.

Jeśli w procesie zakupu mieszkania lub domu niezbędne będzie finansowe wsparcie w postaci kredytu mieszkaniowego, warto skorzystać z pomocy eksperta ds. bankowości hipotecznej. Nasze przedsiębiorstwo współpracuje ze znaną trójmiejską firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu dobrych i bezpiecznych kredytów hipotecznych.

Doświadczony specjalista ds. bankowości hipotecznej porówna dla Państwa wszystkie dostępne na rynku oferty kredytowe i pomoże w wyborze oferty najbardziej korzystnej i bezpiecznej. Dodatkowo, ekspert finansowy opracuje, w Państwa imieniu, wszystkie wnioski kredytowe oraz pomoże w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji kredytowej.

 

Porady eksperta

Usługi eksperta ds. bankowości hipotecznej są całkowicie bezpłatne. Doradca bierze pełną odpowiedzialność za cały proces organizacji, kompletowania i przepływu dokumentacji kredytowej – pozwala to ograniczyć liczbę kontaktów z bankiem do niezbędnego minimum. Dzięki pomocy eksperta finansowego zyskują Państwo dostęp do ponad 50 doskonałych ofert kredytów hipotecznych ze wszystkich najważniejszych banków.

Szczegółowych informacji na ten temat udzieli Państwu ekspert ds. finansów wspierający inwestycje mieszkaniowe marki Pomorskie Domy:

Radosław Olszewicz
Specjalista ds. Bankowości Hipotecznej
telefon: 605 534 229 
e-mail: radoslaw.olszewicz@niezaleznyekspert.pl
Zapraszamy do kontaktu.


 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas