Mały Port

to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny przygotowany w Gdańsku Osowej, przy ulicy Victorii, na przełomie 2015-2016 roku.

Ta wyjątkowa inwestycja to jeden z pierwszych projektów mieszkaniowych zrealizowanych przez Pomorskie Domy. W budynku przygotowano łącznie 12 mieszkań o powierzchniach między 35 m2 a 60 m2. Każdy z lokali wyposażony został w duży balkon, przestronny taras lub piękny, rodzinny ogród (mieszkania parterowe). Dodatkowo, dla większej wygody mieszkańców, w budynku przygotowano 12 komórek lokatorskich, a przed budynkiem, na grodzonym terenie powstało 12 miejsc postojowych (do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań).

 

Elewacja frontowa budynku ozdobiona została szlachetnym drewnem (cedr kanadyjski), na szczególną uwagę zasługują też części wspólne – przygotowane w delikatnych kolorach, z licznymi nawiązaniami do nazwy tego wyjątkowego projektu (m.in. duże postery na klatkach schodowych o tematyce marynistycznej).

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas