Meritum

to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który przygotowaliśmy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Antygony. Inwestycja powstała na przełomie 2017-2018 roku.

W trzykondygnacyjnym budynku powstały łącznie 32 mieszkania z całym zapleczem mieszkalnym - wygodną halą garażową, praktycznym parkingiem zewnętrznym, komórkami lokatorskimi i funkcjonalnie zaprojektowanymi częściami wspólnymi. Cały teren osiedla został oświetlony i ogrodzony, wraz zielenią i licznymi nasadzeniami.

Meriutm to jeden z najciekawszych projektów architektonicznych przygotowanych w ostatnich latach w Gdańsku Osowej. Kontrastujące ze sobą kolory elewacji wzmacnia, charakterystyczna dla inwestycji Pomorskich Domów, okładzina ze szlachetnego drewna. Na uwagę zasługują także liczne detale wykonane z metalu oraz szkła (m.in. barierki balkonowe).

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas