Navio

to kameralny budynek apartamentowy, który zbudowaliśmy w gdańskiej dzielnicy Brzeźno (ul. Hallera 232), zaledwie 600 metrów od linii brzegowej. Projekt był realizowany na przełomie 2019-2020 roku.

Na trzech kondygnacjach powstały łącznie 24 wyjątkowe apartamenty o powierzchni między 34 m2 do 68 m2, w tym - apartamenty z pięknymi tarasami widokowymi. Do lokali parterowych przypisano z kolei zielone ogrody, a apartamenty na wyższych kondygnacjach wyposażono w duże balkony.

W budynku Navio przygotowano praktyczną halę garażową z miejscami parkingowymi, a na każde z pięter można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji został ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany.

Foremną bryłę budynku z biało-grafitową elewacją zdobią liczne detale wykonane z drewna, metalu i szkła. Na uwagę zasługuje także piękna klatka schodowa - wykonana z najwyższej klasy materiałów, swoją stylistyką nawiązuje do dalekomorskich podróży.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas