Navio

Komfortowy budynek apartamentowy, przygotowany w jednej z najlepszych lokalizacji Trójmiasta – tuż przy pięknej bałtyckiej plaży

  • O inwestycji
  • Lokalizacja
  • Kondygnacje
  • Galeria
  • Dziennik
  • Mieszkania

O inwestycji

24 komfortowe apartamenty

Powierzchnia między 33-66 m2

Praktyczna hala garażowa

Teren ogrodzony

Navio to komfortowy budynek apartamentowy, przygotowany w Gdańsku Brzeźnie, 
u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór. Zaledwie 600 metrów dzieli to miejsce od linii brzegowej i pięknej bałtyckiej plaży. Na trzech kondygnacjach Navio powstały 24 wyjątkowe apartamenty o różnorodnych układach i powierzchniach 
(od 33,1 m2 do 66,46 m2). Każdy z nich został starannie zaprojektowany – dzięki temu lokale są wyjątkowo ustawne, przestronne i wygodne. Do każdego z mieszkań przypisany jest słoneczny balkon, a apartamenty na najwyższej kondygnacji wzbogacono o piękne tarasy widokowe! Część z mieszkań zlokalizowanych na III piętrze ma ponadstandardową wysokość (3,5 m), a do wybranych lokali parterowych przypisany został duży, zielony ogród.

Dla dodatkowej wygody mieszkańców, w Navio powstała hala garażowa z miejscami parkingowymi, a na każde z pięter można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji został ogrodzony i zagospodarowany.

Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna, foremna bryła budynku, z piękną elewacją, której urodę wzmacniają dodatkowo liczne detale ze szlachetnego drewna. Równie gustownie wyglądają także klatki schodowe – wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów budowlanych. 

Inwestycja została zakończona -
 budynek jest gotowy do zamieszkania.

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1 
Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

Lokalizacja Navio to jeden z największych atutów tej wyjątkowej inwestycji - położone o krok od nadmorskiej promenady i pięknej piaszczystej plaży miejsce stanowi tu wyjątkową wartość, dostępną tylko nielicznym. Tak atrakcyjne położenie zaprasza do codziennych nadmorskich przebieżek i długich spacerów - wystarczy parę chwil, by odetchnąć świeżym, morskim powietrzem. Warto dodać, że Navio otula największy z gdańskich parków – Park im. Ronalda Reagana. Soczysta zieleń rozciąga się tu aż do plaż w dalekim Jelitkowie, a łączy oba te punkty nowa ścieżka rowerowa i deptak spacerowy. Czy można chcieć więcej?

Przybrzeżne położenie nie oznacza, że mieszkańcy Navio muszą rezygnować z z zalet miejskiego życiaBrzeźno to doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska, z łatwym dostępem do centrum miasta (Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Wrzeszcz). Sprawny dostęp do trasy krajowej nr 7 oraz Autostrady A1 gwarantuje, położony nieopodal, tunel im. ks. T. Gocłowskiego (tunel pod Martwą Wisłą). Równie szybko można stąd dotrzeć do znanego pomorskiego kurortu – Sopotu – oraz tętniącej życiem Gdyni. Gdańskie Brzeźno posiada jednocześnie pełne zaplecze infrastrukturalne, w tym liczne sklepy, centra handlowe i zaplecze usługowe.

Galeria

Dziennik

Kwiecień 2020

Mieszkania

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
Navio 1 60,41 m2 parter 3 Rezerwacja - I kwartał 2020 ogród Pobierz

Wyszukaj mieszkanie

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
Navio 1 60,41 m2 parter 3 Rezerwacja - I kwartał 2020 ogród Pobierz
 

Proponowane mieszkania

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas