Pasaże Bingo gotowe!

24.04.2021

Szybkie zakupy w "Żabce"? A może świeże pieczywo i słodkie ciastka od znanego cukiernika? To, i wiele innych produktów, znaleźć będzie można w naszych pasażach handlowych, które przygotowaliśmy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Koziorożca. Budynek jest już gotowy i został przekazany naszym partnerom - najemcom, którzy będą świadczyć tam usługi handlowe i gastronomiczne. Obecnie we wszystkich wynajętych punktach trwają intensywne prace wykończeniowe - wszyscy chcą jak najszybciej rozpocząć swoją działalność! I dobrze, bo taki nowy punkt na handlowej mapie Osowej jest wręcz niezbędny!


Poza wymienionymi powyżej, w Bingo! mieszkańcy naszej dzielnicy znajdą m.in. popularne delikatesy, winiarnię, sklep z garmażem oraz sklep z warzywami i owocami (w tym bio), a także dwie doskonałe restauracje: burgerowanię i lokal z kuchnią włoską. Na terenie pasaży dostępny będzie
też Paczkomat oraz bankomat. Cały teren Bingo! został już starannie zagospodarowany - gotowe są wszystkie ciągi pieszo-komunikacyjne oraz tereny zielone.


Na koniec dodajmy, że w Bingo! dostępne są jeszcze trzy wolne powierzchnie handlowe: lokal 30-, 53- oraz 76-metrowy. Wszystkie - świetnie zaprojektowane, a zatem otwarte na wszelkiego rodzaju usługi czy działalność. Można się od razu wprowadzać! A że pasaże Bingo! zostały wybudowane w świetnej lokalizacji, przy głównym ciągu komunikacyjnym Osowej, to każda działalność po prostu musi się tu udać!
Zgodnie z deklaracją najemców, pierwsze punkty (w tym - "Żabka") będą otwarte już w I połowie maja br.


Kontakt w sprawach najmu:
Dariusz Malottke
tel. 607 607 464
e-mail: biuro@pasaze-bingo.pl
www.pasaze-bingo.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas