Pasaże Bingo wkrótce gotowe

16.02.2021

Budowa pasaży Bingo! jest już na „ostatniej prostej” - obiekt będzie gotowy do użytkowania za niespełna dwa miesiące. Wszystkie lokale są już podzielone ściankami działowymi, zainstalowaliśmy także większość elementów małej architektury (m.in. wiatę śmietnikową). Gotowe są też wszystkie ciągi komunikacyjne (droga wewnętrzna, parkingi, chodniki),

a wkrótce na terenie pasaży pojawią się piękne latarnie.

- Planujemy przekazać lokale nowym najemcom pod koniec marca. Właściciele sklepów i punktów usługowych, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie z nami współpracy, rozpoczną wówczas urządzanie swoich lokali i wiemy, że są na to gotowi, mają już gotowe projekty zagospodarowania i urządzenia swoich punktów. Zakładam, że do połowy maja większość sklepów w Bingo! będzie już otwartych - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. komercjalizacji.

Większość lokali Bingo! znalazła już swoich najemców, w ofercie mamy już tylko kilka ostatnich, wolnych pomieszczeń. - Mamy do zaproponowania dwa ustawne, 30-metrowe lokale położone w środkowej części pasaży (numer 10 i 11), a także dwa lokale o nieco większej powierzchni: 44 i 53 m2 (lokal nr 3 i 6). Można tu zaaranżować dowolną działalność gospodarczą, handlową lub usługową. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie zaprezentuję wszystkim zainteresowanym cały obiekt oraz każdy z dostępnych jeszcze lokali - dodaje Dariusz Malottke.

Już teraz możemy powiedzieć, że klienci pasaży znajdą tu m.in. piekarnio-cukiernię, sklep garmażeryjny, sklep z bio-warzywami i owocami, a także markowe delikatesy mięsne. Bingo! to także świetnie zorganizowana strefa gastronomiczna, w której będzie się można smacznie posilić i spędzić wolny czas. Jednym słowem: w Bingo! będzie można znaleźć wszystko, co najważniejsze. I do tego - o krok od domu!

Kontakt w sprawach najmu:
Dariusz Malottke
tel. 607 607 464
e-mail: biuro@pasaze-bingo.pl
www.pasaze-bingo.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas