Premiera: poznaj Vivę!

15.05.2021

Wiosna to czas na wszystko, co nowe. Także - na nowe, wygodne mieszkanie. Gdzie go szukać? Nie trzeba rozglądać się daleko - wystarczy spojrzeć w kierunku Gdańska Osowej: to tu, przy ulicy Junony, powstaje obecnie nowy, komfortowy budynek mieszkaniowy: Viva.


Już na pierwszy rzut oka widać, że będzie to inwestycja o wyjątkowym charakterze – świetnie zaprojektowana bryła budynku przykuwa uwagę,
a niewielka liczba dostępnych w nim mieszkań sprawia, że swobodnie
można mówić tu o kameralnym charakterze Vivy. Budynek pomieści łącznie 27 ustawnych lokali, w tym - sporo mniejszych, ale wciąż bardzo wygodnych 2-pokojowych mieszkań, w sam raz na każdą kieszeń (od 37 do 41 m2).
W Vivie dostępne będą także mieszkania 3-pokojowe
zaprojektowane tak,
by żyło się w nich naprawdę komfortowo (od 49 do 62 m2). Wszystkie lokale parterowe wzbogacimy o zielone ogrody, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach w ładne, słoneczne balkony. Bo przecież każdy musi
czasem odetchnąć!


Nie sposób nie pochwalić lokalizacji Vivy. Budynek powstaje przy ulicy Junony, która łączy ze sobą dwie ważne ulice Osowej – Wodnika i Barniewicką, co gwarantuje sprawny dostęp do wszystkich ważnych punktów infrastruktury dzielnicy. W tym – centrów handlowych, sklepów i dyskontów,
a także licznych przedszkoli, szkół i obiektów użyteczności publicznej (sale sportowe, parki, skwery). Warto pamiętać także o, położonym tuż obok, przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a także wszystkich dobrach natury Osowej: dwóch pięknych jeziorach oraz Parku Krajobrazowym.
Jeśli na spacer czy wycieczkę, to tylko tam!


Kilka dni temu rozpoczęliśmy oficjalną sprzedaż mieszkań, zapraszamy Państwa do kontaktu - doświadczeni specjaliści przekażą komplet informacji na temat budynku Viva i pełnej oferty. Można już także dokonać wstępnych rezerwacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas