Premio

to kameralny budynek mieszkaniowy, który przygotowaliśmy w gdańskiej dzielnicy Osowa przy ulicy Kielnieńskiej. Projekt był realizowany na przełomie 2017-2018 roku.

Na czterech kondygnacjach powstało łącznie 26 przestronnych mieszkań - wśród nich wygodne mieszkania dwupokojowe (od 38 m2) oraz nieco większe mieszkania 3-pokojowe (od 45 m2 do 58 m2). Do każdego z lokali przynależy duży balkon, a mieszkania na najniższej kondygnacji zostały wzbogacone o piękne, zielone ogrody. Przed budynkiem powstało kilkadziesiąt miejsc parkingowych, a cały teren inwestycji został odpowiednio zagospodarowany (nasadzenia, bogata zieleń), ogrodzony oraz oświetlony. Wygodę mieszkania zapewnią też praktyczne komórki lokatorskie przygotowane na poziomie parteru.

Klasyczna bryła budynku zyskała urodę dzięki licznym elementom dekoracyjnym, które kontrastują z jasną barwą elewacji. Charakteru nadają też liczne zdobienia wykonane ze szkła i metalu (barierki, balkony). Wszystkie części wspólne tego czterokondygnacyjnego budynku wykonane zostaną z najwyższą starannością, w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt architektoniczny.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas