Przy Centaura praca wre!

21.11.2020

To dopiero tempo - zaledwie przed miesiącem mury przy Centaura wyrastały nieco nad poziom parteru, a dziś gotowe są już praktycznie wszystkie ściany nośne budynku. - Możemy śmiało powiedzieć, że gotowy jest już stan surowy naszej nowej inwestycji - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów, który dodaje: - Na parterze, ściankami działowymi, wydzielone są już poszczególne lokale, a w nich także wszystkie pomieszczenia. Podobne prace prowadzone są teraz na wyższych kondygnacjach.


Intensywne roboty toczą się także na szczycie budynku - fachowcy montują tam obecnie stalowe belki, na których opierać się będzie cały dach Centaura III. Do tego, w części otworów okiennych zamontowano już pierwsze okna, swoje prace rozpoczął już także zespół elektryków, który poprowadzi w budynku wszystkie niezbędne instalacje. Wokół budynku toczą się już także roboty związane z przygotowaniem przyłączy: deszczowego, kanalizacyjnego i przyłączy ciepła. W najbliższych dniach rozpoczynają się także prace elewacyjne. Prawda, że robota idzie tu wyjątkowo sprawnie?


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura III (zakładka "galeria"). Informujemy też, że w tej ofercie dostępne są ostatnie wolne mieszkania (zakładka "oferta"). Więcej informacji uzyskać można, dzwoniąc pod numer telefon: 607 607 464 lub 607 607 216.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas