Stelo: ale pompa!

03.06.2022

Tu to dopiero się dzieje - na budowie przy ul. Galaktycznej nikt się nie ociąga, a roboty idą tu wyjątkowo sprawnie. Zgodnie z terminarzem, trwają prace związane z przygotowaniem stanu surowego, w tym - wykonanie stropu nad I piętrem. - Właśnie dziś, na przygotowaną z płyt filigranowych podwalinę, wylewamy beton, który utworzy finalnie strop. Wielka pompa wylewa setki ton betonu na przygotowaną i wzmocnioną szalunkami powierzchnię. A już w najbliższych dniach, gdy tylko materiał zwiąże, rozpoczniemy murowanie ścian nośnych kolejnej kondygnacji - mówi Dariusz Malottke, dyrektor sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


To nie wszystko, bo od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy murowanie ścianek działowych w mieszkaniach parterowych. A gdy wszystkie zostaną przygotowane, podobną pracę wykonamy w mieszkaniach wyższych kondygnacji. Warto dodać, że Stelo ma już gotowe przyłącze gazu oraz kanalizację deszczową. Przygotowana została już także izolacja przeciwwodna i termiczna fundamentów. - W kolejnych tygodniach rozpoczynamy wykonanie instalacji elektrycznych w budynku - dodaje Dariusz Malottke.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących prace budowlane w budynku przy ulicy Galaktycznej. Przypominamy jednocześnie, że w ofercie Stelo dostępne są nowe, ustawne, 2- i 3-pokojowe mieszkania
z ogrodami i balkonami. Szczegóły oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce "Stelo", a także - w naszym biurze sprzedaży przy ulicy Kielnieńskiej 57. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas