Stelo coraz wyżej!

26.07.2022

Z każdym dniem coraz wyżej - tak właśnie rośnie Stelo, nasz projekt mieszkaniowy, który przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej. Z kronikarską dokładnością odnotowujemy te wszystkie zmiany na naszej budowie, które dokonały się w ostatnich tygodniach:

- wznosimy ściany nośne na ostatnim, trzecim piętrze Stelo,
- murujemy ściany działowe mieszkań na poziomie I piętra, a niebawem rozpoczynamy takie prace na wyższym piętrze,
- montujemy piony sanitarne i wentylacyjne.


To nie wszystko, bo lada dzień rozpoczynamy montaż okien - te trafiły już na plac budowy, co oznacza, że w najbliższych dniach w mieszkaniach pojawią się okna i drzwi balkonowe. Już wkrótce rozpoczynamy także montaż elewacji. - Rusztowania są już przygotowane, w ciągu tygodnia powinny stanąć przy ścianach budynku, a wtedy fachowcy rozpoczną swoją pracę, polegającą w pierwszej kolejności na ociepleniu Stelo. Niebawem ruszają też roboty związane z wykonaniem konstrukcji stalowej i drewnianej dachu mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży, który dodaje, że w ciągu najbliższych dni ekipa budowlana rozpocznie też prace tynkarskie w mieszkaniach.

Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z placu budowy Stelo (zakładka: dziennik). Warto też zajrzeć do oferty mieszkań tego wyjątkowego budynku
– znajdą tu Państwo 2- i 3-pokojowe mieszkania w doskonałych cenach.
A o szczegóły warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 57, tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas