Stelo: montujemy dach

30.08.2022

Skoro są już ściany, pora na dach - właśnie tak toczą się prace budowlane przy Galaktycznej, gdzie budujemy dla Państwa piękny budynek Stelo. Przed dwoma tygodniami zakończyliśmy roboty związane ze wznoszeniem ścian nośnych, na których fachowcy osadzają obecnie konstrukcję dachu. - Gotowa jest już część szkieletu dwuspadowego dachu, a wkrótce zamkniemy także pozostałą część - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.


Równolegle do tych prac, toczą się także roboty elewacyjne. - Na jednej ze ścian gotowy jest już gładki tynk, niebawem rozpoczynamy jej malowanie. Dodam też, że spora część mieszkań Stelo została już wyposażona w energochłonne, trzyszybowe okna - podkreśla Dariusz Malottke. Jak dodaje, każde z mieszkań do poziomu II piętra ma już także wymurowane wszystkie ścianki działowe, a na ścianach mieszkań parterowych fachowcy rozpoczęli nanoszenie tynku. Dodatkowo, w mieszkaniach II piętra toczą się także roboty elektryczne.


Jak widać, prace budowlane przy Galaktycznej idą wyjątkowo sprawnie. A co będzie działo się dalej? - W przyszłym tygodniu rozpoczynamy roboty instalacyjne, mowa o instalacjach sanitarnych. W tym samym czasie na dachu Stelo pojawią się pierwsze dachówki, a dwa tygodnie później robotnicy rozpoczną roboty związane z wylewaniem posadzek - dodaje dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Stelo (zakładka: dziennik), zachęcamy także do zapoznania z ofertą mieszkań w budynku Stelo - najlepiej odwiedzić nas osobiście, już teraz zapraszamy (Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 57, tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas