Tak rośnie Bingo!

17.10.2020

Szybko i fachowo budujemy domy i mieszkania. A teraz, równie sprawnie, wznosimy też pasaże handlowe, o czym informowaliśmy Państwa całkiem niedawno. Chętnie prezentujemy efekty naszych prac, bo postępy na budowie pasaży handlowych Bingo! widać gołym okiem. I tak: przygotowany w pierwszym etapie wykop, wzmocniony belkami podwalinowymi, został już wypełniony podkładem betonowym pod docelowe posadzki. Dodatkowo, wokół całego obrysu przyszłej hali pasaży, dumnie piętrzą się słupy żelbetowe, na których opierać się będą ściany Bingo! Już wkrótce rozpoczynamy także montaż stalowej konstrukcji dachu, na których osadzona będzie połać dachowa. A to wszystko zaledwie w 1,5 miesiąca!

Przypominamy, że pasaże handlowe Bingo! budujemy w gdańskiej Osowej, tuż przy nowo wybudowanej ulicy Koziorożca. W budynku, którego łączna powierzchnia użytkowa przekroczy 700 m2, dostępne będą m.in. znany sklep spożywczy, "warzywniak" i piekarnia. A dla smakoszy - atrakcyjna strefa gastronomiczna. Zgodnie z planem, pasaże Bingo! rozpoczną swoją działalność już wiosną przyszłego roku.


Warto też pamiętać, że w naszych pasażach są jeszcze wolne powierzchnie handlowe. Osoby zainteresowane, które chcą rozwijać z nami swój biznes, zapraszamy do kontaktu z koordynatorem ds. komercjalizacji Bingo! (Dariusz Malottke, tel. 607 607 464). Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z placu budowy, które dostępne są na profilu facebook'owym pasaży:
Bingo! nowoczesne pasaże handlowe - profil Facebook

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas