Tak rośnie Valor

03.08.2022

Na placu budowy w Rumi znów sporo się zmieniło - wystarczyło parę tygodni, by nad częścią podziemną "wyrosła" następna kondygnacja. - Najniższa, piwniczna część konstrukcji Valoru jest już gotowa, a każda ze ścian tej części budynku została odpowiednio zaizolowana i zasypana.
W chwili obecnej trwają prace związane ze wznoszeniem w piwnicy ścian działowych -
mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.


To nie wszystko, bo w zachodniej części Valoru gotowe są ściany konstrukcyjne I piętra, a fachowcy przygotowują się już do zalania betonem stropu nad tą kondygnacją. - Wszystkie prace budowlane idą zgodnie z harmonogramem, wkrótce rozpoczynamy wznoszenie ścian nośnych parteru na wschodniej ścianie budynku. Jednocześnie, stale prowadzimy roboty porządkowe, po każdym zrealizowanym etapie, co znacznie ułatwia odpowiednią organizację dalszych prac budowlanych - dodaje Dariusz Malottke.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy budowlane inwestycji Valor (zakładka: dziennik) - widać na nich dobrze, jak sprawnie rośnie nasz nowy projekt w Rumi przy Dąbrowskiego. Przypominamy także, że w ofercie dostępne są piękne mieszkania i lokale usługowe, a o szczegóły najlepiej pytać naszych doświadczonych handlowców (tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas