Po prostu EGO!

17.08.2021

Nasza przygoda z osiedlem EGO przy ulicy Wielkopolskiej 2 dobiega końca - wszystkie domy przygotowywane w ramach I i II etapu są już gotowe,
a obecnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynków. - Zgodnie z planem, do każdego z lokali przyporządkowany jest zielony ogród z pięknym trawnikiem i taka właśnie zieleń (trawa z rolki) jest obecnie rozkładana wokół budynków II etapu. Kończymy już także prace związane z wykonaniem ogrodów deszczowych zaprojektowanych specjalnie na potrzeby osiedla EGO - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Jak dodaje szef sprzedaży, gotowe są już wszystkie chodniki i wewnętrzna droga dojazdowa, przed którą ustawiliśmy piękne latarnie, stanowiące oświetlenie części wspólnych. Gotowa jest już także brama wjazdowa oraz ozdobny witacz, przy którym zamontowaliśmy skrzynki na listy. A skoro
niemal wszystkie roboty są już wykonane, to cały teren osiedla jest obecnie
na bieżąco porządkowany. - Z przyjemnością informujemy, że w domach wykonanych w ramach I etapu zagościli już pierwsi właściciele, którym już teraz życzymy wielu udanych, spokojnych lat życia w tym nowym, wyjątkowym miejscu - dodaje Dariusz Malottke.


Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących finalne roboty budowlane i porządkowe (zakładka: dziennik), informując jednocześnie, że w ofercie domów miejskich EGO pozostały już ostatnie wolne lokale. Każdy z nich można osobiście obejrzeć - wystarczy umówić się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów ds. sprzedaży (tel. 607 607 216). A że domy EGO wyglądają naprawdę wyjątkowo, tym bardziej zachęcamy Państwa do takiej wizyty. To po prostu trzeba zobaczyć!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas