Trevo na zielono!

10.04.2021

 Wiosna w pełni, także - na Trevo! Przed budynkiem przy ulicy Homera widać już piękną zieleń - nasadzenia i trawa, którą układaliśmy w ogrodach jeszcze przed pierwszym wiosennym słońcem, właśnie pięknie wybiły! I teraz budynek Trevo wygląda już niemal jak gotowy. I sporo w tym prawdy, bo jesteśmy już praktycznie gotowi, by zakończyć cały proces budowalny.
- We wszystkich mieszkaniach gotowe są już ściany, które zostały wygładzone i pomalowane na biało, zainstalowany został też cały osprzęt elektryczny. Obecnie trwają prace porządkowe mieszkań w klatce A - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Nie gorzej wyglądają też części wspólne, bo tu także prace wykończeniowe

są już na "ostatniej prostej". - Montujemy obecnie wszystkie elementy dekoracyjne, w tym listwy z okładziną drewnianą, duże tafle luster oraz ozdobny mech. Świetnie wyglądają też tablice informacyjne oraz oznaczania wszystkich pomieszczeń technicznych w budynku, których montaż także już zakończyliśmy - Dodaje Dariusz Malotte.


Lada dzień budynek przy ulicy Homera będzie gotowy do zamieszkania, a wtedy rozpoczniemy przekazywanie kluczy do lokali. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Trevo - budynku, który jest już niemal gotowy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas