Tworzymy Osowę!

12.01.2022

Już od 15 lat budujemy dla Państwa piękne mieszkania i domy na terenie całego Trójmiasta, a każde z nich zaprojektowane i wykonane zostało przez nas z najwyższą starannością. Cieszymy się, widząc za każdym zadowolenie naszych klientów - dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas inwestycje były trwałe, estetyczne, wygodne i służyły jak najlepiej ich właścicielom. Od lat związani jesteśmy z gdańską dzielnicą Osowa - to właśnie tu rozpoczynaliśmy naszą działalność, tu powstawały nasze pierwsze realizacje i to właśnie tu, w dzielnicy Osowa, wybudowaliśmy dotąd najwięcej.

To w Osowej przygotowaliśmy nasz pierwszy budynek mieszkaniowy - Mały Port, w którym swoje nowe miejsce znalazło 12 szczęśliwych rodzin. W ślad za nim wybudowaliśmy trzyetapową Botanikę z 57 pięknymi mieszkaniami i podobny, trzyetapowy projekt Centaura, w którym przygotowaliśmy łącznie 71 wygodnych mieszkań. A to nie wszystko, bo w kolejnych latach realizowaliśmy w Osowej kolejne inwestycje: piękne budynki Admiral
i Meritum
, doskonale zlokalizowany projekt Premio i inwestycję Trevo przy ulicy Homera.

Dziś budujemy dla Państwa kolejne piękne inwestycje - budynki Viva oraz projekt Jupiter, który lada dzień oddamy do użytku. - Mówimy śmiało, że Osowa to nasze miejsce, nasza dzielnica. Doskonale się tu czujemy, jesteśmy z nią silnie związani, dlatego taką przyjemność sprawia nam zabudowa tej części Gdańska. Cieszymy się, że możemy wpływać na jej kształt, modernizować ją i zmieniać na lepsze. Postanowiliśmy to Państwu pokazać, przygotowując internetową panoramę naszej dzielnicy z naniesionymi projektami, które są naszym udziałem. To łącznie kilkanaście budynków mieszkaniowych oraz, na co także chcemy zwrócić uwagę, nowoczesne pasaże handlowe Bingo!, które służą wszystkim mieszkańcom Osowej - mówi Dariusz Malottke, szef sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Zapraszamy Państwa do wizyty na stronie panoramy Pomorskie Domy 360.
I zapewniamy już teraz, że dalej będziemy rozwijać, wspólnie z Państwem, naszą dzielnicę.

Pomorskie Domy: tworzymy Osowę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas