Valor już nad ziemią!

27.06.2022

To nie trwało długo - wystarczyło parę tygodni, by nasz nowy projekt mieszkaniowy wyrósł nad powierzchnię ziemi. Mowa oczywiście o budynku Valor, w którym zakończyliśmy już połowę etapu podziemia. - Trwa wznoszenie pierwszych ścian kondygnacji parteru, a już wkrótce rozpoczniemy wylewanie stropu nad parterem w części budynku, która ma już gotowe podziemie - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.
Jak dodaje, w ciągu 2 tygodni etap prac związany z przygotowaniem części podziemnej inwestycji zostanie zakończony. Gotowa jest już także izolacja termiczna i przeciwwodna naszego budynku, który został następnie obsypany i odpowiednio zabezpieczony.


Prace budowlane idą więc wyjątkowo sprawnie, a spora w tym zasługa odpowiedniej organizacji robót. Jednym z pomysłów, który przyspieszył
nasze działania było dostawienie drugiego żurawia dźwigowego - w ten sposób specjalistyczne roboty budowlane mogą się toczyć równolegle w obu krańcach budynku.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy budynku w Rumi Janowo, przy ulicy Dąbrowskiego - fotografie dostępne są na podstronie inwestycji Valor (zakładka: dziennik). Przypominamy jednocześnie, że w naszej ofercie dostępne są piękne 2-, 3- i 4 pokojowe mieszkania - zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży, chętnie
udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na ich temat.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas