Yoga: oferta specjalna!

12.08.2022

Szukasz nowego, wygodnego mieszkania w spokojnym miejscu? Odpowiadamy: Yoga. Chcesz zamieszkać w dobrej lokalizacji, w miejscu z pełną infrastrukturą miejską? Poznaj Yogę. Chcesz kupić takie mieszkanie w naprawdę korzystnej cenie? Nie wahaj się dłużej - Yoga spełnia wszystkie te warunki.


Yoga to nasz nowy projekt mieszkaniowy, który przygotujemy dla Państwa w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, przy ulicy S. Dąbka - to świetnie skomunikowany punkt na mapie Trójmiasta, z łatwym dostępem zarówno do centrum, jak i trójmiejskiej obwodnicy. W ramach inwestycji powstaną dwa kameralne budynki z mieszkaniami o różnorodnych rozkładach i powierzchniach (od 37 m2 do 66 m2). Cały projekt został bardzo starannie zaprojektowany i przemyślany - tak, by cieszył przyszłych mieszkańców.


Chcesz do nich dołączyć? Zapraszamy do naszego biura - w ramach przedsprzedaży, mamy dla Państwa specjalną ofertę: dla pierwszych 10 osób, które zdecydują się na zakup mieszkania w Yodze przygotowaliśmy cenę z wyjątkową bonifikatą. Co ważne, każdy, kto odwiedzi nas w najbliższym czasie, może liczyć na pełen wachlarz z puli mieszkań w Yodze - wiadomo przecież, że stara sprawdzona zasada głosi "kto pierwszy, ten lepszy".


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego - chętnie przybliżymy Państwu ofertę inwestycji Yoga, która już wkrótce trafi do oficjalnej sprzedaży. Nie warto jednak czekać - taka oferta już się nie powtórzy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas