Zagaje: co za widok!

30.06.2022

Nasze Zagaje mają już niemal gotową elewację i jest to widok, który zapiera dech - śnieżna biel ścian w połączeniu z urodą naturalnego drewna robi naprawdę wyjątkowe wrażenie. Z resztą - wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia z placu budowy, by przekonać się, że ta inwestycja zasługuje na uznanie. Oczywiście, do zakończenia prac budowlanych pozostaje jeszcze trochę czasu, ale nasi fachowcy robią wszystko, by przygotować Zagaje tak szybko, jak tylko się da. - Trwają intensywne roboty związane z wykonaniem posadzek w mieszkaniach i częściach wspólnych, a niemal we wszystkich lokalach gotowe są już tynki. Równolegle do tych prac, przygotowujemy instalacje podposadzkowe, przygotowano już także wszystkie sieci - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.


A co jeszcze dzieje się na placu budowy projektu Zagaje? - Kończymy izolację dachu oraz izolację termiczną wewnątrz budynku. Lada dzień rozpoczynamy szplachlowanie ścian w częściach wspólnych, prowadzimy już także montaż drzwi wewnętrznych w części piwnicznej. Wkrótce pojawi się ogrodzenie, a już teraz montujemy pierwsze murki oporowe i krawężniki, czyli zagospodarowujemy teren wokół budynku - dodaje Dariusz Malottke.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych z z placu budowy Zagajów
(zakładka: dziennik). Jednocześnie informujemy, że w ofercie zostało już tylko kilka ostatnich mieszkań - w tym piękne lokale z zielonymi ogrodami. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży po dodatkowe informacje
(tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas