Zagaje - lubię to!

25.05.2022

Najważniejsze, to lubić to, co się robi, a my lubimy szybko i pięknie budować. Nie inaczej jest w przypadku inwestycji Zagaje, które przygotowujemy dla Państwa ulicy Białostockiej w Gdańsku - budujemy ją wyjątkowo sprawnie, co zobaczy każdy, kto odwiedzi nasz plac budowy. A my już teraz chętnie wyliczamy:
- gotowe są wszystkie instalacje elektryczne w mieszkaniach budynku Zagaje,
- trwa wylewanie posadzek oraz układanie tynków w mieszkaniach oraz
na klatkach schodowych,
- układamy podposadzkową instalację sanitarną w kolejnych lokalach,
- trwa układanie sieci sanitarnych i deszczowych przed budynkiem,
- izolujemy dach budynku Zagaje,
- gotowa jest posadzka w części piwnicznej.


Równolegle do tych prac, przygotowujemy elewację Zagajów. - Lada dzień gotowa będzie elewacja na ścianie wschodniej budynku, sprawnie idą też roboty związane z przygotowaniem elewacji na ścianach południowej i zachodniej - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży. Jak dodaje, trwają przygotowania do montażu dekoracyjnych desek, które będą pięknie zdobić ściany zewnętrzne inwestycji.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy budowlane przy ulicy Białostockiej (zakładka: dziennik). Jednocześnie informujemy, że w ofercie Zagajów zostało już tylko kilka ostatnich mieszkań
- w tym piękne lokale z zielonymi ogrodami. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży - doświadczeni doradcy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas