Valor czy Stelo?

21.02.2022

Piękne mieszkanie w Gdańsku Osowej czy może wyjątkowy lokal w Rumi Janowo? To niełatwy wybór, zwłaszcza gdy obie inwestycje wychodzą "spod ręki" sprawdzonego, solidnego dewelopera. A tak jest właśnie w tym wypadku - prezentujemy Państwu dwa nowe projekty mieszkaniowe, których budowę i sprzedaż rozpoczynamy w ciągu najbliższych tygodni: Valor i Stelo.


Pierwszy z budynków przygotujemy w Rumi Janowo, przy popularnej i świetnie skomunikowanej ulicy Dąbrowskiego, o krok od granicy z Gdynią.
W 4-piętrowym Valorze wybudujemy 42 ustawne mieszkania i 8 lokali usługowych. W budynku dostępna będzie m.in. hala garażowa, dwie cichobieżne windy i praktyczne komórki lokatorskie. Mieszkania na najwyższej kondygnacji wyposażymy w tarasy widokowe, a pozostałe mieszkania - w słoneczne balkony.


Z kolei Stelo powstanie w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej. Na 4 kondygnacjach wybudujemy 55 pięknych mieszkań, w tym - lokale o ponadstandardowej wysokości, z możliwością przygotowania w nich antresoli (we własnym zakresie), a także mieszkania z ogródkami i balkonami. Dla większej wygody mieszkańców, w Stelo dostępne będą dwie cichobieżne windy, komórki lokatorskie, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz rowerownia. A wszystko to w doskonałej lokalizacji, w świetnie skomunikowanej i funkcjonującej dzielnicy.


A zatem - Valor czy Stelo? Chętnie pomożemy w tym niełatwym wyborze, udzielając Państwu szczegółowych informacji na temat obu tych inwestycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego (tel. 607 607 216, 607 607 464, biuro@pomorskiedomy.pl) oraz oczywiście do wizyty w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 57).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas