Jak wybrać najlepsze mieszkanie?

01.09.2022

Zakup nowego mieszkania to jedna z najważniejszych życiowych decyzji - warto podjąć ją ze spokojem, w oparciu o komplet informacji na temat wymarzonego "M". Rozsądek podpowiada, by taki zakup szeroko skonsultować, nie tylko z najbliższymi - cenną radą służyć tu może doświadczony doradca ds. zakupu nieruchomości. Taka osoba ma pełną wiedzę na temat rynku mieszkaniowego, potrafi wskazać wszystkie zalety i wady wybranego lokalu oraz podpowiedzieć, czy wybrane mieszkanie będzie dla nas rzeczywiście najlepszym wyborem. - Dobry sprzedawca jest przede wszystkim świetnym rozmówcą. Wie, jakie informacje pozyskać podczas rozmowy z klientem, by przedstawić mu ostatecznie odpowiednią dla niego ofertę. Ważne są detale, z których możemy nie zdawać sobie sprawy. Ot, choćby to, czy lubimy słoneczne czy raczej zacienione pomieszczenia oraz informacja o tym, jak wiele czasu spędzamy co dzień w sypialni lub łazience. Wszystkie te informacje pozwalają finalnie doradcy przygotować ofertę, która będzie idealnie dobrana do naszych potrzeb - wyjaśnia Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.

Równie ważna jest też ta część rozmowy, która dotyczy naszych możliwości finansowych. - W oparciu o komplet informacji w tej sprawie doradca może precyzyjnie określić i podpowiedzieć, jaki metraż mieszkania warto wziąć pod uwagę podczas decyzji zakupowej. Idzie o to, by nie "przestrzelić", kupując mieszkanie zbyt duże lub za małe. Dobrze wyliczona zdolność kredytowa to ważna zmienna, dzięki której doradca wybierze taką ofertę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, nie będąc jednocześnie zbyt dużym obciążeniem dla naszego portfela - dodaje Dariusz Malottke.

Jeśli zatem noszą się Państwo z zamiarem zakupu nowego mieszkania, warto skorzystać z naszej podpowiedzi - taka konsultacja nic nie kosztuje, a daje cenną wiedzę, która z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. - Zapraszamy do naszego biura w Gdańsku Osowej, przy ulicy Kielnieńskiej 57. Każdy z naszych doradców jest do Państwa dyspozycji, a w ofercie Pomorskich Domów z pewnością znajdzie się mieszkanie, które spełni wszystkie Wasze oczekiwania - dodaje dyrektor ds. sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas